Sitemizde şuan toplam 1589 film bulunmaktadır.

Azem 3: Cin Tohumu Full HD 2016 izle

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Azem 3: Cin Tohumu Full HD 2016 izle

İMDB 5.2/10 Yönetmen koltuğunda Hürcan Emre Yılmazer oyuncu kadrosunda Veysi Alışkan , Yeşim Egemen , Revşan Genç almaktadır. Kızılırmak’taki bir köyde 1917’de iki ailenin birbirine kız alıp vermesiyle başlayan ve yıllar boyunca köyün üzerinden etkisi kalkmayan gizemli olaylar, cinler ve insanların birbirine iyice yakınlaştığı olaylar filmin konusunu oluşturuyor.
Yönetmenliğini Hürcan Emre Yılmazer’in gerçekleştirdiği filmin senaryosu, Türkiye’nin değişik bölgelerinden gönderilen 5000’e yakın fotoğraf ve görüntülü e-postaların arasından seçildi.

Sitemizden sorunsuzca kalitenin farkına varacak dozda fazla reklam kirliliği olmadan izleyebilirsiniz. Azem 3: Cin Tohumu izle filminde her hangi bir problem durumunda tarafımıza yorum yazıp haber verebilirsiniz. Editörlerimiz kısa sürede sorunu düzelteceklerdir. Filmi daha önce izlemiş ziyaretçilerimiz film hakkında yorum yapabilirler bu sayede daha önce bu filmi izlememiş olan arkadaşlarımız fikir sahibi olabilirler. filmotoru.com tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz iyi seyirler.

Tür: 2016 Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri, Yerli Film izle

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?